3D/2D Production

Ми створюємо:

ВІДЕОПРИКЛАДИ

#3D
#3D
#2D
#2D

Наша місія:

ДОДАВАТИ БРЕНДАМ НЕСТАНДАРТНИЙ AR / VR КОНТЕНТ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВОНИ ПЕРЕМАГАЛИ
3D моделювання (3D/2D PRODUCTION)

Студія ADVIN – експерт у створенні 3д моделей, анімаційних та 3D-відео, а також комп’ютерної анімації з візуальними ефектами. Їх можна використовувати для інтеграції до AR/VR-проектів. Також ці технології використовуються для створення рекламних, розважальних, навчальних та іміджевих відеороликів із персонажами у 2D або 3D форматі, презентацій, відеоігор, експериментального кіно.

Ми створюємо:

  • Мультиплікаційна 2d-графіка

Мультиплікаційна 2D-графіка – ефективна технологія, що використовується для створення рекламних, навчальних чи розважальних мультфільмів з персонажами та графікою у 2D. Плоска двомірна картинка у виконанні спеціалістів студії ADVIN виглядає стильно, динамічно та ефектно. Також можливе створення 2д відео з об’ємними 3д моделями.

Ємна, цікава та пізнавальна мультиплікаційна графіка – чудовий інструмент, щоб привернути увагу потенційних клієнтів, розповісти історію компанії, показати переваги нового продукту.

У студії ADVIN можна замовити створення 2D мультиплікації у форматі серіалу, короткометражного сюжету, промо, заставки.

  • Інфографіка

Моушен інфографіка – один з найновіших напрямків у відео та моушен дизайні.

Її використовують для створення:

– відеооглядів товарів;
– презентацій компаній чи продуктів;
– навчальних відеороликів;
– комерційної реклами, тощо.

Інфографіка відрізняється лаконічністю, наочністю та ємністю інформації. Створення 3д моделей і впровадження їх в інфографіку оживить картинку. Тривимірні об’єкти зручно використовувати, якщо у презентації потрібно продемонструвати якийсь динамічний процес.

  • Моушен-відео

Відеолики з використанням моушен-графіки – сучасний напрямок у створенні відеопродуктів для телебачення та інтернет-простору.

Моушен-графіка є комп’ютерною анімацією, або «ожившими» графічними елементами. “Оживити” можна текст, картинку або будь-який абстрактний об’єкт.

Для створення моушен-відео використовуються три канали трансляції даних:

– зображення;
– звук;
– текст.

Візуальне оформлення інформації з використанням моушен-графіки дозволяє донести до глядача складні ідеї максимально наочно, лаконічно та стильно.

  • Дудл-анімації

Двовимірні дудл-анімації вважаються сьогодні одними з найбільш популярних для створення рекламних роликів. Також їх використовують для брендування, навчання, консалтингу, розваг.

Для створення 2D відеоролика з використанням дудл-анімації художник олівцем малює кожен кадр.

За бажанням клієнта, відео може бути чорно-білим або кольоровим. Тривалість ролика – від 15 секунд до 2 хвилин.

  • 3D-відео (VFX)

3D-відео з VFX – це ролики, які поєднують те, що було знято на відеокамеру, і створені на комп’ютері 3д моделі та спецефекти. Як правило, це технічне рішення застосовують для створення відео, яке неможливо або занадто складно відзняти наживо.

Тривимірними об’єктами можуть бути як вигадані персонажі, так і ті, які поки що не існують (наприклад, майбутні будівельні об’єкти або ландшафтний дизайн).

Для створення 3D-відео з додатковою реальністю можуть проводитися такі види робіт:

– 3д-моделювання;
– створення спецефектів;
– анімація разом зі знятим відеоматеріалом.

  • Іміджевий контент

Іміджевий контент – гарні відеоролики з використанням 3D/2D анімації, що практично не несуть жодної інформації для потенційних покупців. Такі ролики мають швидше розважальний характер, і працюють на створення та підтримання іміджу компанії. Їхнє завдання — продемонструвати статус компанії, її прогресивність та перевагу над конкурентами.

Тривалість таких відео – від 30 секунд до 3 хвилин. Іміджевий контент готують для проведення презентацій компанії, участі у галузевих заходах, на концертах та виставках сучасного мистецтва.

1. Підготовка. Включає в себе вивчення бізнесу замовника, аналіз цільової аудиторії, складання ТЗ.
2. Розробка концепту, підготовка сценарного ряду, попередня покадрова візуалізація.
3. Написання сценарію, затвердження ролика.
4. Розкадрування – створення дизайнером низки малюнків з промальовуванням персонажів та інших об’єктів.
5. Зйомка відео, анімація, створення 2д чи 3д моделей.
6. Робота із озвучкою. Для цього задіяні професійні диктори.
7. Монтаж ролика, додавання заставки, титрів, озвучки.
8. Демонстрація ролика замовнику, внесення поправок.

Анімовані 2D та 3D відеоролики – це гарантований WOW-ефект і мурашки по шкірі. Яскраві і незабутні, вони нікого не залишають байдужими. Студія ADVIN пропонує замовникам 3D/2D-production “під ключ” – від розробки креативної ідеї до технічної реалізації. Працюємо з ТЗ та дотриманням обумовлених термінів.

Зв`яжіться з нами
Україна м. Киев вул. Казимира Малевича 86E