VR Production

У реалізації проекту з віртуальною реальністю ключову роль грає контент 360 (віртуальний світ)
VR-контент може бути в декількох форматах:
VR-ВІДЕО 360

Зйомка VR відео 360 має на увазі створення віртуального контенту на основі відзнятих відеоматеріалів в реальному, фізичному світі.

Наша команда розробляє креативний сценарій ролика під віртуальну реальність, опрацьовує якісну режисуру зйомки і організовує знімальний процес спеціальним VR-обладнанням. Після чого робить професійний монтаж відео в форматі 360.

VR-ВІДЕО 360
Приклади:
VR-СИМУЛЯЦІЯ

Даний формат має на увазі створення віртуального контенту шляхом повного 3D-відтворення VR-світу.

Наша команда займається комплексною розробкою VR-світу під завдання проекту. Креативний відділ спільно зі сценаристом працюють над ідеєю, концепцією і сценарієм контенту, а 3D-фахівці, аніматори і композери надають форму цим ідеям на передових платформах Unreal Engine, Unity, Blender, Cinema 4D і ін.

VR-СИМУЛЯЦІЯ
Приклади:

Наша місія:

ДОДАВАТИ БРЕНДАМ НЕСТАНДАРТНИЙ AR / VR КОНТЕНТ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВОНИ ПЕРЕМАГАЛИ
Зйомка відео VR (VR PRODUCTION)

Зйомка та монтаж VR-відео вважається одним із головних трендів у створенні відеоконтентуі. Ця технологія дозволяють глядачеві бачити картинку з усіх боків, відчуваючи себе частиною сюжету. Студія ADVIN спеціалізується на створенні VR-контенту та вміє знімати якісні відеоролики різного формату.

VR-відео та зйомка на 360 градусів відкривають для бізнесу купу нових можливостей. Використовуючи цю технологію, ви можете:

– показати детально інтер’єр чи майбутній будівельний об’єкт;
– провести віртуальну екскурсію на виробництві;
– провести онлайн-трансляцію із ефектом присутності;
– організувати екскурсії містом;
– створити віртуальний парк атракціонів, дайвінг-клуб, агенцію подорожей;

Технологію панорамної зйомки також використовують для топографічної зйомки та створення відео з вечірок, весіль, концертів.

Ми готові запропонувати повноцінний комплекс послуг створення відео віртуальної реальності. Сюди включені і створення концепції, і розробка сценарію, і процес зйомки, і фінальний монтаж. В результаті замовник отримує цікаве та незвичайне відео.

1. Підготовка – аналіз бізнесу клієнта, знайомство з його баченням проекту.
2. Створення концепції VR-відео, складання ТЗ.
3. Розробка та затвердження сценарію.
4. Процес відеозйомки, відтворення 3D-об’єктів доповненої реальності.
5. Монтаж відео у форматі 360 градусів.
6. Презентація ролика замовнику, внесення поправок.

Студія ADVIN здійснює створення VR-контенту “під ключ”. Це означає, що замовнику достатньо озвучити завдання, яке хоче вирішити за допомогою цієї технології. Решту зробить креативний відділ і технічні фахівці компанії ADVIN.

Для зйомки VR-відео використовується найсучасніше високотехнологічне обладнання:

фото та відеокамери для зйомки 360 градусів з 2, 3, 7 або 11 камерами, що дають можливість знімати гарні ролики з роздільною здатністю від 4К до 10К;
мультикоптери – потужні безпілотники, які можна використовувати навіть за вітряної погоди;
платформи, що рухаються;
стабілізатори та додаткове обладнання (петличні мікрофони, штативи, прилади імпульсного та постійного світла, слайдери та телесуфлери).

Ціна на VR-production залежить від тривалості відеоролика, кількості об’єктів доповненої реальності, складності розробки та термінів, за які потрібно зняти ролик. Детальнішу інформацію завжди можна дізнатися у менеджерів студії ADVIN.

Зв`яжіться з нами
Україна м. Киев вул. Казимира Малевича 86E